Звернення керівництва Хмельницької області з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі
Шановні жителі Хмельниччини! Дорогі земляки!
Щиро вітаємо вас зі святом торжества духовності – 1025-ю річницею хрещення Київської Русі!
У ці дні вся Україна разом із віруючими-християнами на найвищому державному рівні відзначає доленосну знакову подію.
Дана пам’ятна дата символізує багатовікову спадкоємність поколінь, духовну і культурну спільність не лише українців, а й загалом слов’янських народів.
Сьогодні церква робить вагомий внесок в утвердження духовності. Адже саме їй здавна належала чимала роль у моральному вихованні, вона завжди відстоювала найвищі християнські цінності.
Відзначення річниці хрещення – це прекрасна нагода осмислити пройдений нашим народом тисячолітній шлях, нашу роль в історії Європи та світу.
Глава нашої держави Віктор Янукович глибоко переконаний, що упровадження християнства виявилося не лише релігійним актом, але й державною, політичною і культурною необхідністю. Воно дало можливість Київській державі увійти в коло країн християнської цивілізації, які становили тоді ще не розділений європейський світ, стати складовою його інтелектуального і духовного надбання, рівноправним, визнаним суб’єктом міжнародних відносин.
Цей ювілей підкреслює національне духовне відродження українського суспільства та його готовність до набуття європейської ідентичності та розбудови демократичної країни.
Щиро бажаємо усім жителям Хмельниччини міцного здоров’я, миру і злагоди, благополуччя, натхнення та успіхів в усіх добрих починаннях і справах.
Нехай свято 1025-річчя хрещення Київської Русі послужить відродженню нашої історичної пам’яті, поверне нас до святих джерел християнської духовності, оновить та об’єднає задля майбутнього міцної, розвиненої і процвітаючої України!

З глибокою повагою

голова обласної
державної адміністрації В.Ядуха

голова обласної ради М. ДерикотСоздан 05 авг 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Виджеты на сайт
.